Przepis na udany związek

Nietrudno zauważyć, że bardzo często słyszy się o rozwodach. Jest to bez wątpienia przykre, ale teraz skupmy się na czymś innym. Krótko mówiąc, rozwód jest końcowym efektem jakiejś drogi.

Gdzie błędy?

Drogę do miłości możemy podzielić na pewne części i analogicznie jest z drogą do rozwodu. Trudno przypuszczać, aby wydarzyło się coś, co nie dawało wcześniej żadnych przesłanek.

Prawdopodobnie niektórzy zadają sobie pytanie, kiedy możemy rozmawiać na temat pomyłek? Pytanie w zupełności normalne, ale niełatwo jest udzielić na nie satysfakcjonującej odpowiedzi. Dokładnie rzecz ujmując, pomyłki mogą zdarzać się na różnych etapach. Dość powiedzieć, że błędem może być już wzięcie ślubu. Za przykład niech posłuży rozwód polskich aktorów, o którym głośno w ostatnim czasie.

Udany związek

Niektórzy pewnie zadają sobie pytanie, co należy robić, aby związek można było określić udanym? Część osób może powiedzieć, że są przepisy na udany związek, co brzmi ciekawie. Nie możemy jednak zapomnieć o najważniejszym – czy publikowanym instrukcjom można zaufać? Zdaje się to, co najmniej wątpliwe. Owszem, pewne porady mogą się przydać, ale mówienie o przepisie na udany związek wydaje się nadużyciem. Gdyby coś takiego istniało, to nie mielibyśmy do czynienia z rozwodami. Do tego musimy pamiętać, że mowa o związku łączącym dwójkę ludzi. Co więcej, ta dwójka ludzi może być bardzo różna. Zresztą wystarczy zwrócić uwagę na to, co dzieje się wokół nas – jesteśmy różni i to jest piękne, ale jednocześnie trudno rozmawiać o wzorze, który miałby pomóc przy ewentualnych problemach.